“Waar het schuurt, ontstaat gedoe.
Waar het klopt, ontstaat beweging.”
Marrit van Exel
Professionele en persoonlijke ervaring op de werkvloer
Ik ben Marrit van Exel. A&O-psychologe, HR-professional, en trainer. Daarnaast ben ik ontwikkelaar van het IVO-model™. Een andere manier van kijken naar complexe situaties op de werkvloer.
Mijn werk is niet alleen ontstaan vanuit kennis en werkervaring, maar ook vanuit doorleefde verlieservaring. Want wat iemand in het leven meemaakt heeft ook impact op de werkvloer.
Dat zie ik steeds weer terug in organisaties. Het is niet altijd direct zichtbaar, maar vaak wel voelbaar in gedrag, motivatie en resultaten. Medewerkers die zich terugtrekken. Teams die vastlopen. Verzuim dat blijft terugkomen.
Vaak wordt er gekeken naar gedrag of prestaties. Maar daar zit het probleem lang niet altijd.
Mijn werk vandaag
Mijn missie: Mensen de tools geven om meer uit zichzelf en hun leven te halen. Zodat ze ‘s avonds in bed stappen met een voldaan gevoel over zichzelf, hun dag en hun leven.
Ik werk graag met organisaties en HR-professionals die verder willen kijken naar wat er echt speelt, wanneer medewerkers vastlopen, inzetbaarheid onder druk staat of ontwikkeling stagneert.
Samen maken we zichtbaar waar het probleem werkelijk zit — zodat er weer beweging ontstaat.
Daarnaast werk ik met mensen die privé vastlopen door verlies of verandering. Want uiteindelijk gaat het over hetzelfde: weer richting vinden op een manier die klopt.
Mijn verhaal
Mijn leven heeft me niet alleen als mens maar ook als professional gevormd.
Ik weet hoe het is als het leven je ineens stilzet. Als verlies alles op zijn kop zet. Als je probeert verder te gaan, terwijl je ondertussen opnieuw moet ontdekken wie je bent, wat nog klopt en hoe je verder wilt leven.
Toen ik mijn man en later ook mijn dochter verloor, veranderde mijn leven ingrijpend. Alles wat vanzelfsprekend was viel weg. Dat heeft me diep geraakt, maar ook veel geleerd. Over verlies. Over veerkracht. Over hoe mensen proberen overeind te blijven terwijl er van binnen van alles schuurt.
Wat ik zelf meemaakte, vastlopen, proberen door te gaan, niet weten waar het wringt, zie ik elke dag terug bij medewerkers in organisaties. Mensen die doorlopen terwijl er van binnen van alles schuurt. Leidinggevenden die het zien maar niet weten hoe ze moeten ingrijpen. HR-managers die van alles proberen maar het probleem niet raken.
Dat is waar ik het verschil maak.
Laten we kennismaken
→ Plan een kennismaking in
→ Leer meer over het IVO-model™
→ Informeer naar mijn lezingen en trainingen
Ik werk graag samen met mensen die geloven dat vastlopen niet het eindpunt is.
Dat er altijd weer beweging mogelijk is. In organisaties én in het leven.
Je gegevens zijn veilig bij mij en worden niet doorgegeven aan derden. Ik houd ook niet van spam.
Expertise
- A&O-psychologe
- HR-professional (20+ jaar ervaring)
- Spreker en trainer
- Gecertificeerd NLP-trainer
- Ontwikkelaar IVO-model™ en rouwCHAOS-model™
- Auteur van 3 boeken